Uzņēmējs Simanovičs kļūst par vadītāju raidījumam par vides tematiem

Šonedēļ interneta raidījums “DIENA PĒC” atklāj jaunu rubriku – “Vide”. To vadīt uzticēts uzņēmējam, Baltijā lielākā vides apsaimniekošanas un otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājam Mārim Simanovičam.

Pirmajā raidījumā, kas klajā nāca trešdien, 18. augustā, Māris sarunājās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Artūru Tomu Plešu. Sarunā ministram tika uzdoti tieši jautājumi gan par Latvijas virzību aprites ekonomikā, gan Latvijas iespējām dot savu ieguldījumu klimata pārmaiņās, zaļo iepirkumu un citām ministrijas iniciatīvām.

Pilns video pieejams ŠEIT. 

“DIENA PĒC | VIDE” raidījumā turpmāk tiks iztirzāti temati, kas tieši saistīti ar apkārtējās vides kvalitātes noturēšanu un uzlabošanu. “Mana doma vispirms noteikti ir iztirzāt tematus par piesārņojumu un ar to saistītos faktorus, jo tas ir tas, kas skar mūs katru iedzīvotāju Latvijas un visas pasaules mērogā. Ir daudz labu piemēru, ar kuriem dalīties attiecībā uz vides ilgtspējas veidošanu un saglabāšanu. Tāpēc caur neformālām sarunām ar raidījuma viesiem kopā ieskatīsimies vērtīgās tēmās, kas kādam būs noderīgas, lai gūtu pirmos priekšstatus par apkārtējo vidi kopumā, savukārt citam ļaus jau padomāt padziļināti par saviem ikdienas paradumiem, lai tos veidotu dabai draudzīgākus,” saka raidījuma vadītājs Māris Simanovičs.

“Mēs esam ļoti pagodināti un priecīgi, ka tieši Māris ir piekritis būt šī raidījuma vadītājs, jo gribam attīstīt kvalitatīvas sarunas, kuras vada profesionāļi, kas ikdienā ar konkrētiem jautājumiem arī strādā. Lai arī Mārim nav iepriekšējas raidījumu vadīšanas prakses, viņš jau pirmajā filmēšanas reizē spēja ne tikai noorientēties starp spožajiem prožektoriem, bet arī teicami vadīt sarunas ar saviem viesiem,” raidījuma vadītāja spējas vērtē viens no “DIENA PĒC” vadītājiem, prezentāciju meistars Kristaps Pētersons.


Raidījums, tāpat kā citas “DIENA PĒC” rubrikas, būs redzams un vienmēr apskatāms sociālajos tīklos YouTube un Facebook, kā arī LMT Straume un viedtelevīzijā. Audio formātā raidījumu kā raidierakstu var noklausiīties Spotify, DELFI Podkāsti, kā arī citās populārākajās raidierakstu platformās.

Kontekstam:

“DIENA PĒC” radās 2019. gada 3. februārī, kad prezentāciju meistars Kristaps Pētersons un lietišķās komunikācijas treneris Oskars Priede izveidoja pirmo raidījumu, veltot to komunikācijas kvalitātei Latvijā. Tematu un viesu lokam paplašinoties, tika pieaicināti jauni autori, atklājot rubrikas par drošību (vada Edmunds Visendorfs), veselību (vada Kaspars Vendelis), finansēm (vada Aija Hermane-Sabule), tehnoloģijām (vada Maksims Jegorovs) un līderību (vada Agnese Strazda). “DIENA PĒC” ir publicējusi jau gandrīz 200 sarunas ar Latvijas viedokļu līderiem. Tās kopumā noklausītas un noskatītas vairāk nekā 1 miljons reižu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.